Class A Collagen

Class A Collagen w tabletkach – opinia

Mam 35 lat, lubię siebie, akceptuję upływ czasu i nie sprzeciwiam się temu, że nie jestem już młoda. Jestem świadoma, że nie zatrzymam postępujących zmian w moim organizmie i z tym również się godzę. Nie chodzi więc o to, że chcę zaciekle walczyć z każdą zmarszczką.

Ale po prostu od zawsze dbam o siebie, o swój wygląd. To dotyczy takich spraw, jak starannie pomalowane paznokcie, włosy pofarbowane, zanim zaczną straszyć odrostami, makijaż subtelnie podkreślający urodę, ale mam na myśli także pielęgnację skóry. Sumiennie wykonuję codzienne drobne zabiegi, Pozwalające na utrzymanie mojej cery i ciała jak najdłużej w dobrej kondycji. Może to właśnie dzięki temu wciąż wyglądam młodo i ludzie dziwią się, że mam już tak duże córki.

Sięgnęłam po nutrikosmetyk Class A Collagen w tabletkach

class a collagen opinieNie po ty, by wstrzymać nadchodzącą starość, czy zakamuflować jej pierwsze oznaki, a po prostu dlatego, że uznałam, iż to będzie właściwy krok w kwestii dbania o siebie. Zawsze przecież to robiłam. Do tej pory były to działania zwykle zewnętrzne: kremy, peelingi, regularne wizyty u kosmetyczki. Wewnętrzne właściwie też, bo od wielu lat szczególnie pilnuję swojej diety. Nie mam na myśli odchudzania, po prostu staram się zdrowo odżywiać i myślę, że to też owocuje zdrowym stanem mojej skóry. Teraz przyszedł czas na specjalne zadbanie o swój wygląd od wewnątrz. Bo pomimo, że wyglądam na kilka lat młodszą, to nie zmienia to faktu, że zmarszczki nie są mi obce. Znam mechanizm ich powstawania, wiem, jaką rolę odgrywa w nim kolagen i wiem też, że od jakiegoś już czasu jestem w takim wieku, kiedy tego kolagenu zaczyna w organizmie brakować. Dlaczego więc nie miałabym go uzupełnić?

Początkowo tego nie robiłam, bo nie wiedziałam, że jest taka możliwość.

Oczywiście wiem, że zmarszczki można kosmetycznie wygładzić, ale zawsze uważałam, że można tego dokonać jedynie za pomocą zabiegów. Nie śledzę każdej nowinki na rynku kosmetycznym, zwykle przekonana jestem do stałych, sprawdzonych produktów. Pominęłabym pewnie zupełnie istnienie kolagenu w tabletkach, gdyby nie to, że moja znajoma z pracy zaczęła łykać go do porannej kawy i trzymała na biurku. Poprosiłam ją, żeby przy zakupie kolejnego opakowania, wzięła też jedno dla mnie. To było już jakieś 4 miesiące temu. Od tamtej pory ja też mam na biurku Class A Collagen.

Jak już wspominałam, dzięki regularnej i sumiennej pielęgnacji, nigdy nie miałam poważnych problemów z cerą. Kolejne zmarszczki występowały od czasu, do czasu, to normalne. Jak więc wpłynęło zażywanie kolagenu na moją cerę? Gdybym nie widziała żadnych efektów, to zapewne już odstawiłabym ten suplement, bo troska o siebie swoją drogą, ale pieniędzy też szkoda wydawać na nieskuteczne produkty. Otóż dostrzegam efekty. Po kilku tygodniach od nabycia kolagenu, zaczęłam dostrzegać lekkie wygładzenie zmarszczek. Skóra mojej twarzy stała się dodatkowo lepiej nawilżona. Już nie czuję tego napięcia skóry, które było obecne zawsze pomiędzy jej umyciem, a użyciem kremu. Zauważyłam też, że moje paznokcie zrobiły się mocniejsze. Class A Collagen opinie.

Na etykiecie produktu wyczytałam, że poza kolagenem rybim, jest bogaty także w witaminy, które pozytywnie działają zarówno na kondycję cery, jak również na paznokcie i włosy. Mam zamiar w dalszym ciągu przyjmować kolagen w tabletkach. Myślę, że jego pozytywne działanie dopiero zaczęło się rozkręcać. Może nie zrobi ze mnie znów osiemnastolatki, ale z pewnością pomoże utrzymać urodę i młodość na dłużej.

Class A Collagen opinie

Dodaj komentarz