Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair opinie

Wiele z nas na sto procent słyszało o tym, że żeby mieć piękne włosy, warto je odpowiednio suplementować. Może niekoniecznie słodyczami, bo te rzadko kiedy przynoszą coś dobrego dla organizmu…

Z misiami Jelly Bear Hair jest jednak inaczej. Niech nikt nie nabierze się na formę słodkich żelków, w jakiej występują. To w rzeczywistości zestaw witamin oraz składników, dostosowanych specjalnie dla zdrowia i pięknego wyglądu włosów. Jelly Bear Hair opinie.

Z jakiego powodu w postaci żelek?

jelly bear hair opinieA właściwie dlaczego nie? Suplement na włosy ma po pierwsze działać, nieistotne, czy jest ampułką, czy żelkiem w kształcie misia. A Jelly Bear Hair opinie zbiera pozytywne, można się więc spodziewać, że spełnia to najważniejsze kryterium. Producent daje do informacji, że preparat Jelly Bear Hair posiada razem aż 13 składników odżywczych, pomagających utrzymać włosy w świetnej kondycji, lub przywrócić im ją, o ile ją wcześniej utraciły. Należą do nich przede wszystkim: biotyna, niacyna, witamina E, cynk, selen, miedź i witamina A. O biotynie udało mi się już kiedyś słyszeć. Podobno jest witaminą odpowiadającą za stan nie tylko włosów, ale też skóry i paznokci, a jej braki mogą prowadzić do ciężkich zaburzeń. Misie na włosy posiadają aż 500 procent dziennego zapotrzebowania na biotynę, a więc na pewno wystarczą, aby przeciwdziałać brakom. Jelly Bear Hair opinie

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że oznaki osłabienia włosów nie muszą wynikać z niepoprawnej ich pielęgnacji. A przecież odruchowo kierujemy się do sklepu po jakąś dobrą odżywkę, gdy tylko nasze włosy gorzej się mają. Wystarczy jednak trochę poczytać, żeby przekonać się, że sedno problemu może tkwić gdzieś indziej. A jego rozwiązania szukać trzeba nie w kosmetykach, a w witaminach. Jeśli chodzi o produkt Jelly Bear Hair opinie użytkowników potwierdzają jego skuteczność, dlatego i ja skusiłam się na przetestowanie właśnie tego suplementu.

Niemały wpływ na moją decyzję miała też jego forma

Nie przepadam za braniem tabletek, niejednokrotnie po prostu zapominam o tym. Wiedziałam, że jeśli chcę osiągnąć naprawdę jakieś efekty, to muszę przyjmować witaminy systematycznie. A o wiele łatwiej jest regularnie sięgnąć po żelka, niż po tabletkę. Tak naprawdę, z tym nie miałam najmniejszego problemu.

jelly bear hair

Żelkowe misie na włosy są naprawdę pyszne, ale to oczywiście nie jest największa zaleta tego produktu. Znalezione przed zakupem Jelly Bear Hair oceny sprawdziły się i mogę je w stu procentach potwierdzić. Po kilku tygodniach spożywania zauważam wiele pozytywnych zmian. Przede wszystkim, są zdrowsze. Są bardziej miękkie, nawilżone, szybciej się układają, no i lśnią bardziej niż przed kuracją.

Mam też wrażenie, że w ostatnim miesiącu urosły bardziej niż zawsze, no i z całą pewnością pojawiło się więcej tak zwanych „baby hair”. Jestem zachwycona, że trafiłam na ten produkt i że w ogóle istnieje suplement dający takie efekty. Mam zamiar zażywać go cały czas, zwłaszcza, że planuję trochę zapuścić włosy, a z tego, co zauważyłam, żelki te działają na ich szybszy wzrost. Pozostaje mi tylko serdecznie je polecić innym.

Jelly Bear Hair opinie

Dodaj komentarz